RMS01F1002A520NL
Extended
Manufacturer
Futaba Elec
MFR.Part #
RMS01F1002A520NL
JLCPCB Part #
C7544728
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
10kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS