NWS02JR260A520NH
Extended
Manufacturer
Futaba Elec
MFR.Part #
NWS02JR260A520NH
JLCPCB Part #
C7544707
Package
Plugin,D4.5xL12mm
Description
260mΩ 2W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ Plugin,D4.5xL12mm Through Hole Resistors ROHS