NWS03JR100A750NH
MFR.Part #
NWS03JR100A750NH
JLCPCB Part #
C275105
Package
Plugin,D6xL16mm
Description
1.5kV 100mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D6xL16mm Through Hole Resistors ROHS