CK1V100M-CRD54
Extended
Manufacturer
Fujicon Elec
MFR.Part #
CK1V100M-CRD54
JLCPCB Part #
C18214274
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 27mA 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS