CK1A101M-CRD54
Extended
Manufacturer
Fujicon Elec
MFR.Part #
CK1A101M-CRD54
JLCPCB Part #
C18214268
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 2000hrs@105℃ 5.4mm 5mm 60mA ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS