CK1H220M-CRE54
Extended
Manufacturer
Fujicon Elec
MFR.Part #
CK1H220M-CRE54
JLCPCB Part #
C18214281
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 44mA 5.4mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS