CK1C470M-CRD54
Extended
Manufacturer
Fujicon Elec
MFR.Part #
CK1C470M-CRD54
JLCPCB Part #
C18214271
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 40mA 47uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS