CK0J470M-CRC54
Extended
Manufacturer
Fujicon Elec
MFR.Part #
CK0J470M-CRC54
JLCPCB Part #
C18214259
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35mA 47uF 4mm 5.4mm 6.3V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS