MBRD10200CT
Extended
Manufacturer
Foshan Blue Rocket Elec
MFR.Part #
MBRD10200CT
JLCPCB Part #
C328575
Package
TO-252-2
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@200V 200V 80A 880mV@10A TO-252-2 Schottky Diodes ROHS