ZXMP10A13FTA-FS
Extended
Manufacturer
FUXINSEMI
MFR.Part #
ZXMP10A13FTA-FS
JLCPCB Part #
C42387315
Package
SOT-23
Description
1 P-Channel 100V 1A 2.5V 4nC@10V 500mW 650mΩ@10V P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS