SLVU2.8-4A1-FS
Extended
Manufacturer
FUXINSEMI
MFR.Part #
SLVU2.8-4A1-FS
JLCPCB Part #
C41411059
Package
SOP-8
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.8V 20V 2pF 30A 600W Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOP-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS