RB751S40T1G
Extended
Manufacturer
FUXINSEMI
MFR.Part #
RB751S40T1G
JLCPCB Part #
C5178963
Package
SOD-523
Description
-40℃~+125℃ 200mA 30mA 370mV@1mA 40V 500nA@30V Standalone SOD-523 Schottky Diodes ROHS