FS66DS0850-H16.2-R01
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS66DS0850-H16.2-R01
Description
-20℃~+65℃ 10% 16.2mm 470Hz 5W 65.4mm 8Ω 96dB Electromagnetic - Speakers ROHS