FS40MS0410-H5.9R
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS40MS0410-H5.9R
Description
-20℃~+50℃ 10% 1W 4Ω 5.9mm 630Hz 88dB Electromagnetic - Speakers ROHS