2RS800L-8
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
2RS800L-8
JLCPCB Part #
C5139019
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5pF 2 400A 8.5mm 800V 9mm ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS