SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C693532
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 30V 400W@10/1000us 48.4V 48.4V 8.3A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS