2RE800L-8
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
2RE800L-8
JLCPCB Part #
C693443
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 1.5pF 10kA 2 800V 8mm ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS