SMAJ7.5CA
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMAJ7.5CA
JLCPCB Part #
C693607
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 12.9V 31A 400W@10/1000us 7.5V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS