2RD800L-5
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
2RD800L-5
JLCPCB Part #
C882999
Package
Plugin,D5.5xL6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5pF 1.7kV 2 5.5mm 5kA 800V ±20% 插件,D5.5xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS