SMAJ15CA-AAF
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMAJ15CA-AAF
JLCPCB Part #
C49010205
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 15V 16.4A 19.2V 24.4V 400W 5uA TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS