BZX84C15CA-6AF
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZX84C15CA-6AF
JLCPCB Part #
C48947194
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 1 Pair Common Anode 10Ω 13.8V~15.6V 15V 225mW 50nA@10.5V SOT-23 Zener Diodes ROHS