BZT52C3V6S
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C3V6S
JLCPCB Part #
C5353057
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.4V~3.8V 3.6V 375Ω 5uA SOD-323 Zener Diodes ROHS