SMF170CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMF170CA
JLCPCB Part #
C5353340
Package
SOD-123FL
Description
170V 1uA 200W 217.5V 275V 730mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS