EFVM025ADA470M0645
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFVM025ADA470M0645
JLCPCB Part #
C48533328
Package
SMD,D6.3xL4.5mm
Description
-55℃~+105℃ 25V 4.5mm 47uF 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS