EFRA016BK101M0507
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFRA016BK101M0507
JLCPCB Part #
C52677883
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
100uF 16V 2000hrs@105℃ 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS