FRR1206J433 TS
MFR.Part #
FRR1206J433 TS
JLCPCB Part #
C49196851
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS