FRL1812JR075TS
MFR.Part #
FRL1812JR075TS
JLCPCB Part #
C5713403
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS