FRC2512J682TS
MFR.Part #
FRC2512J682TS
JLCPCB Part #
C3000668
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS