FRH0603B2152TS
MFR.Part #
FRH0603B2152TS
JLCPCB Part #
C49196677
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS