FRC1210J913 TS
MFR.Part #
FRC1210J913 TS
JLCPCB Part #
C22375100
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS