FRC2512J3R0 TS
MFR.Part #
FRC2512J3R0 TS
JLCPCB Part #
C2960837
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS