FRC2010F6040TS
MFR.Part #
FRC2010F6040TS
JLCPCB Part #
C49010122
Description
-55℃~+155℃ 200V 604Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS