FRC2010F41R2TS
MFR.Part #
FRC2010F41R2TS
JLCPCB Part #
C3013308
Description
-55℃~+155℃ 200V 41.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS