FRC2010F40R2TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2010F40R2TS
JLCPCB Part #
C51048332
Package
2010
Description
200V 40.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS