FRC1210F3300TS
MFR.Part #
FRC1210F3300TS
JLCPCB Part #
C2933817
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS