FRC2010F3R00TS
MFR.Part #
FRC2010F3R00TS
JLCPCB Part #
C2999596
Description
-55℃~+155℃ 200V 3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS