FRP1206J2R7 TS
MFR.Part #
FRP1206J2R7 TS
JLCPCB Part #
C22375125
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS