FRC1210F2492TS
MFR.Part #
FRC1210F2492TS
JLCPCB Part #
C49196917
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS