FRL0805FR030TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRL0805FR030TS
JLCPCB Part #
C7467397
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS