FRC1210F1601TS
MFR.Part #
FRC1210F1601TS
JLCPCB Part #
C51048228
Package
1210
Description
1.6kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS