FRQ0603F7150TS
MFR.Part #
FRQ0603F7150TS
JLCPCB Part #
C5713442
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS