FRC1210F14R0TS
MFR.Part #
FRC1210F14R0TS
JLCPCB Part #
C51048193
Package
1210
Description
14Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS