FRG2512G3305TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRG2512G3305TS
JLCPCB Part #
C22375090
Package
2512
Description
1W 33MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS