FRC1206F75R0TS
MFR.Part #
FRC1206F75R0TS
JLCPCB Part #
C2907393
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS