FRC0805J240TSD
MFR.Part #
FRC0805J240TSD
JLCPCB Part #
C2930261
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS