FRC1206F7154TS
MFR.Part #
FRC1206F7154TS
JLCPCB Part #
C5159737
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS