FRC1206F6342TS
MFR.Part #
FRC1206F6342TS
JLCPCB Part #
C5153981
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS