FRC1206F5232TS
MFR.Part #
FRC1206F5232TS
JLCPCB Part #
C48533769
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS