FRC0603F2800TS
MFR.Part #
FRC0603F2800TS
JLCPCB Part #
C2933187
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS