FRC1206F2004TS
MFR.Part #
FRC1206F2004TS
JLCPCB Part #
C2907380
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS